O inwestycji

O inwestycji

Inwestycja Nowe Łubowo to Osiedle, które jest realizowane w Łubowie w pobliżu Banku i restauracji Victoria, gdzie odbywają się imprezy okolicznościowe. Będzie to kompleks dwóch nowoczesnych budynków rodzinnych z garażami podziemnymi.

W inwestycji mieszkania na sprzedaż Łubowo znajdzie się 40 mieszkań o powierzchni od 38 do 69 m2, które będą wyróżniać się przestronnymi tarasami i balkonami. Osiedle Nowe Łubowo - zapewni mieszkańcom komfortową przestrzeń do życia, która w połączeniu z dogodną infrastrukturą i zielonym otoczeniem stanie się idealnym wyborem dla osób, poszukujących mieszkania w spokojnej okolicy.

Osiedle Nowe Łubowo pozwoli cieszyć się pięknem przyrody i harmonią w dobrej lokalizacji - inwestycja położona jest zaledwie 9 km od Gniezna i 41 km od Poznania. Łubowo jest doskonale skomunikowane dzięki drodze ekspresowej S5, łączącej Gniezno z Poznaniem, co zapewnia komfortowy i szybki dojazd do obu miast. Atutem inwestycji Osiedla jest dostępność komunikacji podmiejskiej i PKP w Fałkowo Pierzyska, która umożliwia dogodny dojazd do miasta bez samochodu.

Inwestycja - mieszkania na sprzedaż okolice Gniezna wyróżnia się nowoczesną bryłą budynków, inspirowaną nowoczesnymi trendami w architekturze. Budynki są jednoklatkowe i trzypiętrowe, posiadają windę, garaż podziemny, komórki lokatorskie i wózkownie, zapewniając komfortowe mieszkanie dla rodzin, małżeństw, seniorów oraz osób niepełnosprawnych. Inwestycja posiada ogrzewanie gazowe i podłączoną kanalizację, a jej wyróżnikiem są przestronne i duże pokoje, które zapewniają komfortową przestrzeń do życia. Pomiędzy budynkami będzie znajdować się nowoczesny plac zabaw, na którym dzieci będą mogły spędzać czas wolny i oddawać się zabawie z rówieśnikami. W pobliżu osiedla znajdują się sklepy - Dino i Biedronka, dwa kościoły, karczma, apteki, poczta i szkoła podstawowa.

Inwestycja mieszkania na sprzedaż Łubowo przyciąga nie tylko nietuzinkowym designem i przestronnymi wnętrzami, ale i atrakcyjną ceną i możliwością finansowania na miejscu. Mieszkania na sprzedaż w inwestycji Nowe Łubowo są ekonomiczne za sprawą energooszczędnej architektury, która gwarantuje niskie koszty utrzymania. Miejsca parkingowe w garażu podziemnym i na terenie inwestycji stanowią duże udogodnienie dla mieszkańców i ich gości. Otoczenie pięknej przyrody i tereny wokół budynków zapewniają możliwość aktywności na świeżym powietrzu, wymarzonej dla rodzin z dziećmi. Zaciszna okolica mieszkania na sprzedaż okolice Gniezna umożliwia błogi odpoczynek po ciężkim dniu pracy. Na osiedlu będzie obowiązywać wspólnota mieszkaniowa.

Zamieszkaj w spokojnej okolicy otoczonej przyrodą, która jest doskonale skomunikowana z Gnieznem i Poznaniem!

Umów się na wizytę

Zapraszamy do odwiedzenia naszej inwestycji
Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Więcej informacji w Polityka Prywatności.